automatyczna obsługa należności

Flobo – automatyczna obsługa należności

Właściciele firm cały czas szukają narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas zarezerwowany na obsługę części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale również obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – na czym to polega?

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a potem obserwuje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko dużych firm, ale również i tych małych, które w ciągu miesiąca obsługują mniej więcej stu dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, niezmiernie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla biur podróży, hoteli i firm usługowych

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to przydatna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bez problemu obsługuje należności z tytułu abonamentów, dlatego znakomicie sprawdzi się w szkołach niepublicznych bądź językowych, czy wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, hostele, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]

Post Author: