Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Jeśli chcesz kupić słój z kranem, skieruj się na ten adres.

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych na własną rękę przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i trunków. Wielką popularnością cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Do czego można je wykorzystać? Kiedy przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają duże pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on często wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania lemoniad, oranżad, kompotów oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego plusem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając przejrzysty napój.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: