Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Sprawdź, gdzie kupić etykiety na wódkę weselną, wejdź na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Obyczaj ofiarowania prezentów na przeróżne okazje znany jest od setek lat i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej wręczanych i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo przyjmowanych upominków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na urodziny, ślub bądź Sylwestra. Jak jednakże odróżnić się od reszty, jeśli pozostali zaproszeni chcą podarować to samo?

Etykiety weselne – alkohol jako wyjątkowy podarek od Państwa Młodych

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stołach, ale również przyjęło się, że Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki prezent jest uważany za rodzaj wyrażenia wdzięczności za przybycie na ślub. Jednakże takie butelki z wódką mogą także stać się w wartościową pamiątką, której rodzina czy znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba personalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę weselną, na których można umieścić informację o podziękowanie za przybycie, dniu i miejscu wesela bądź imionach nowożeńców. Etykiety weselne można kupić w rozmaitych wzorach i kolorach, toteż bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym aranżowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji zamawiającego. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można zastosować nie tylko podczas ślubu – są idealne na wyróżnienie się na imprezie imieninowej lub wieczorze kawalerskim.

Dekoruj domowe alkohole kreatywnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym napisem można dekorować butelki z domowej spiżarni. Jeżeli produkujesz swoje soki, wina bądź nalewki, a później dzielisz się nimi z rodziną lub kolegami przy różnorodnych okazjach, możesz udekorować je ciekawymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne pospolitej butelki. Oprócz tego flaszki można także oznaczać używając wielokolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: