części do samochodów francuskich

Części do aut francuskich – gdzie je zakupić?

Francuskie samochody są najczęściej nabywanymi markami przez kierowców z Polski. Są doceniane głównie ze względu na znaczną dostępność – zarówno jeśli chodzi o same pojazdy, jak i pasujące do nich części zamienne – oraz stosunkowo niską cenę. Szczególnie popularnymi w Polsce francuskimi markami są Citroen, Peugeot oraz Renault. Znacznym uznaniem cieszą się też samochody firmy Dacia, która, pomimo iż pochodzi z Rumunii i właśnie tam zlokalizowane są jej zakłady produkcyjne, przynależy do koncernu Renault. Ogromna popularność tych marek w naszym kraju to najlepszy powód ku temu, by podpowiedzieć, gdzie zaopatrywać się w części do aut francuskich.

Często wymieniane części do samochodów francuskich

Jeśli chodzi o często wymieniane części do samochodów francuskich, prym wiodą oczywiście podzespoły ulegające zużyciu w warunkach regularnego użytkowania oraz płyny eksploatacyjne. Są to w szczególności żarówki i opony, klocki i tarcze hamulcowe, a także płyn hamulcowy, olej do skrzyni biegów i silnikowy oraz płyn chłodniczy. Poza tym każda marka – a wręcz każdy model – ma pewne części, które szczególnie często ulegają awariom. Mogą to być na przykład elementy układu zawieszenia, układ wydechowy, hamulce, silnik, oświetlenie lub zamki.

Jak wygodnie i szybko znaleźć części do aut francuskich?

O ile posiadamy konieczne umiejętności, część awarii można usunąć na własną rękę. Pozostałe zaś wymagają specjalistycznego sprzętu, spotykanego właściwie wyłącznie w serwisach. Niezależnie od tego, czy chodzi o doposażenie warsztatu, czy może o zreperowanie samochodu, części do samochodów francuskich najłatwiej zamówić przez internet, w sklepie zajmującym się sprzedażną podzespołów danej marki.

Dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Post Author: