Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Zamów części do Renault Kraków.

Samochody Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane i 5 tys. modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Dużym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Kupiłeś wymarzony auto i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w bogato wyposażonych sklepach www. Można w nich wyszukać elementy silnika ,podwozia, nadwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z opinii konsumentów wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu narzekają posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym przypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części zamienne Renault

Regularne inspekcje techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niedziałające podzespoły.

Dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]

Post Author: