Drukarka 3D dla profesjonalistów – Stratasys, Makerbot i inne

Drukarka 3D dla profesjonalistów – Stratasys, Makerbot i inne

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych drukarek 3D, koniecznie sprawdź https://cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie CadXpert znajdują się tylko urządzenia od uznanych producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znalazły się w naszej sprzedaży, działają m.in. w technologiach: PolyJet, FDM i SLA.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło 30 lat – a konkretnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania i urządzenia. Ocenia się, że korzystając z drukarek 3D oraz innych produktów Stratasys można nawet o 90 procent zmniejszyć koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Nadrzędne idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to dostarczanie najlepszych możliwych usług i produktów, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Najlepiej sprzedające się urządzenia oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu oraz biznesu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – prekursorska technologia LFS

Następnym liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w bardzo zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, jak m.in. SLA i SLS. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielki model, pracujący w autorskiej, prekursorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie pozostałe urządzenia Formlabs – znamionuje się prostą obsługą oraz funkcjonalną konstrukcją. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją oraz szybkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych szczegółów. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dlatego można szybko otrzymać tożsame prototypy, co jest wyjątkowo pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot dla edukacji, biznesu, przemysłu

MakerBot konstruuje wysokiej klasy zaawansowane drukarki 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w rozlicznych gałęziach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest trwały oraz dokładny, a podczas procesu drukowania nie zdarza się przemieszczenie warstw oraz nie pojawiają się odkształcenia.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Post Author: