Jak wykorzystać baniak na wino?

Jak wykorzystać baniak na wino?

Tutaj zamówisz baniak do wina.

Balon na wino to wspaniały upominek dla bliskiej osoby albo praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Baniak na wino – niecodzienny podarunek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nieprzeciętny podarunek dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji urodzin, jubileuszu, imienin, rocznicy ślubu lub obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również znakomita dekoracja stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu trunek jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół balon do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości napojów. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: