Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Uzyskaj poradę od złotnika Kraków.

Wraz z rozwojem rynku oraz zwiększeniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy również nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. Dzisiaj bardzo chętnie wykorzystujemy opcję zakupów przez internet. I choć w sieci można znaleźć nieomal wszystko, nadal wiele artykułów warto nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria jest jedną z nich.

Czy warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno złotego pierścionka, broszki czy naszyjnika wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Zatem, żeby być pewnym, że biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy pragniemy kupić obrączki albo pierścionek, możemy nałożyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na palcu. Jeżeli natomiast zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za luźny albo zbyt ciasny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do właściwego obwodu ewentualnie sporządzi nowy. Innym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania fachowej pomocy jubilera. Pomoże on nam dopasować właściwy kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, wskaże popularne nurty we wzornictwie, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie wręcza się na chrzest, urodziny czy ślub.

Sklep jubilerski – naprawa zepsutej biżuterii oraz skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także świadczą dodatkowe usługi. Kluczową z nich jest renowacja popsutej biżuterii. Jeżeli zerwał się nam łańcuszek albo odpadł kryształek z kolczyka, złotnik szybko i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy obwód palca, jubiler przerobi obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje też na pierścionku lub wisiorku datę, gratulacje, podziękowania albo inną znaczącą dla nas treść. Natomiast jeżeli chcemy obdarować kogoś unikatowym prezentem, albo mamy własny pomysł na sygnet lub wisiorek, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w szkatułce posiadamy niepotrzebną lub zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]

Post Author: