Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Nie psuj pięknych wnętrz roletami. Zamontuj shuttersy w oknach

Dowiedz się, gdzie zamówić okiennice wewnętrzne shutters, wejdź na http://tinyurl.com/y22u2okw.

Projektując aranżację domu, z reguły nie przeznacza się wiele uwagi na dekorację okien. W większości wypadków wybiera się tradycyjne aranżacje, czyli zasłony i firanki, które czasem łączone są dodatkowo z roletami. Aczkolwiek jest jeszcze inne rzadko rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjne typu shutters.

Na okna, ale też na drzwi szafy – zastosowanie shuttersów

Najważniejszą cechą shuttersów (lub też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, iż lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach ozdobnych ruszają się, dzięki czemu można ustawiać je pod dowolnym kątem, zależnie od zachcianek lokatorów. Producenci wykonują je z płyt MDF, z listw drewnianych, a także PCV. Shuttersy zakłada się zwłaszcza na oknach, jednakże tak samo dobrze sprawdzają się na drzwiach szafy. Okiennice dekoracyjne shutters to co prawda element okna, który w w Europie domach widuje się jeszcze dość rzadko, ale gros osób na pewno w kinie czy na ekranie telewizora, ponieważ te okiennice są nadzwyczaj popularne na terenach z gorącym klimatem, czyli w RPA oraz w Nowej Zelandii.

Dlaczego warto wybrać shuttersy?

Prócz tego, iż shuttersy okiennice dekoracyjne shutters świetnie się prezentują, mają one także pożyteczne funkcje. Przy ich użyciu można w pasywny sposób kontrolować wykorzystanie energii słonecznej: w upalne dni powstrzymywać nagrzewanie się pokojów, a w zimne – utrzymać ciepłe powietrze przez dłuższy czas. Shuttersy dobrze komponują się z różnymi stylami wnętrz i nie ma zazwyczaj trudności, aby umieścić je na przeważającej większości okien. Wykonuje i montuje się je na zlecenie, co skutkuje tym, że są – nie da się ukryć – kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli przykładowo rolety. Shuttersy jednak nadają pomieszczeniom nadzwyczaj luksusowy wygląd, a więc podwyższają wartość domu. Należy dodatkowo podkreślić, iż shuttersy są regulowane bez użycia linek, co właściciele psotnych psów i kotów lub rodzice dzieci, które mogłyby wplątać się zwisające łańcuszki, uznają zapewne za duży atut.

Dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Post Author: