Oferta dla producentów żywności – hurtowa sprzedaż słoików i butelek szklanych

Oferta dla producentów żywności – hurtowa sprzedaż słoików i butelek szklanych

Kliknij tutaj, aby zamówić słoiki hurt.

Przetwórstwo żywności jest gałęzią gospodarki, która tak długo jak będzie żyć ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, że spora część rynku wyrobów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to także sektor, w którym świetnie radzą sobie małe firmy, o ile trafią do klienta ze swoim zdrowym, smacznym bądź niszowym wyrobem. Przeznaczone na sprzedaż pożywienie musi zostać zabezpieczone tak, aby towar długo pozostał świeży, a zatem najlepiej w szklane słoiki i butelki. Zaletą takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że poddać je recyklingowi.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od rodzimego dostawcy

Oczywiste jest, że oferty sprzedaży kierowane do nabywcy indywidualnego różnią się znacznie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest małym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo piwo, soki lub konfitury, będzie zużywać rocznie nie kilkuset pojemników szklanych, lecz ilości znacznie przekraczające liczbę kilku tysięcy sztuk. Zakup butelek oraz słoików w hurcie będzie zatem dla niego nie tylko formą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając towar na palety na ogół można liczyć na znaczny rabat od dystrybutora, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na wiele miesięcy. Cena hurtowego zakupu opakowań szklanych dostrzegalnie obniży się, jeśli zamówimy je u krajowego dostawcy butelek oraz słoików. W ten sposób także dostanie opakowania o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – co kupimy w jej asortymencie?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują różnego kształtu i objętości butelki szklane (idealne do rozlewania soków, piwa lub wina) i słoiki. Dowożone są one do klienta na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od kubatury opakowań – po 400, 1700, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą również odebrać zamówiony towar bezpośrednio z magazynu sprzedającego. Razem z słoikami i butelkami hurtowo można dodatkowo zamówić większą ilość innych potrzebnych elementów, jak nakrętki, korki lub kapsle pasujące do wybranego rodzaju opakowania.

Dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]

Post Author: