Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

W tym miejscu kupisz okiennicę wewnętrzną.

Urządzając wnętrza, z reguły nie przeznacza się dużo uwagi na okna. Najczęściej decyzja pada na tradycyjne rozwiązanie, czyli zasłony oraz firanki, które niekiedy łączone są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze inne mniej znane nad Wisłą rozwiązanie – nowoczesne okiennice ozdobne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Charakterystyka shuttersów

Główną właściwością shuttersów (czy też po polsku – szutersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych są ruchome, a więc można łatwo je ustawić pod przeróżnymi kątami, w zależności od fantazji mieszkańców. Producenci wytwarzają je z płyt pilśniowych, z drewna, jak również polichlorku winylu (PCV). Okiennice ozdobne shutters instaluje się w głównej mierze na oknach, jednak bardzo dobrze sprawdzą się także na drzwiach czy w szafach. Shuttersy to wprawdzie dodatek na okna, który w polskich domach spotyka się w dalszym ciągu dość rzadko, ale gros z nas z pewnością kina bądź ekranu telewizora, gdyż te okiennice są często wykorzystywane na obszarach z cieplejszym klimatem, czyli w Australii oraz Afryce Południowej.

Dlaczego warto zdecydować się shuttersy?

Prócz tego, że shuttersy okiennice wewnętrzne shutters pięknie się prezentują, mają one też praktyczne zastosowanie. Przy ich użyciu można kontrolować wykorzystanie padającego światła: w upalne dni ograniczać kumulowanie się ciepła w domu, a zimą – zapobiegać jego stracie. Shuttersy pasują do rozmaitych stylów aranżacyjnych i da się je zainstalować je na przeważającej większości okien. Wytwarza oraz instaluje się je na zamówienie, co skutkuje tym, że są stosunkowo droższym rozwiązaniem niż na przykład rolety. Shuttersy jednak przydają wnętrzom bardzo atrakcyjny wygląd, przez co wpływają na podwyższenie wartości nieruchomości. Warto dodatkowo zaznaczyć, iż shuttersy są regulowane bez pomocy łańcuszków, co rodzice ciekawskich dzieci czy posiadacze psotliwych psów i kotów, które zerwać sterczące linki, uznają na pewno za duży atut.

Dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]

Post Author: