Sklep z najlepszymi drukarkami 3D dla profesjonalistów

Sklep z najlepszymi drukarkami 3D dla profesjonalistów

Drukarka 3D dystrybutor. Zdobądź więcej informacji.

Jednym z wiodących na rodzimym rynku podmiotów, który dystrybuuje technologię druku 3D jest CadXpert. Najważniejszym obszarem działalności CadXpert jest sklep internetowy, który w swoim asortymencie ma urządzenia do drukowania przestrzennego: skanery 3D oraz drukarki 3D. Drugim filarem jest oferta oprogramowania CAD/CAM/CAE, a także usługi: skanowanie 3D, projektowanie 3D i drukowanie 3D. Znajdujące się w ofercie CadXpert drukarki 3D działają w oparciu o 3 technologie: FDM, SLA oraz PolyJet, natomiast usługi druku 3D są wykonywane w technologiach SLA, SLS, FDM, DMLS i PolyJet.

CadXpert – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych drukarek 3D i skanerów 3D

CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Stratasys, jak również jedynym dystrybutorem drukarek 3D MakerBots oraz sprzętu marki Formlabs. Posiada największą w Polsce ofertę sprzętu do druku 3D – kilkanaście propozycji skanerów 3D i ponad 20 modeli drukarek 3D. Oprócz tego CadXpert maszeroką ofertę materiałów do druku 3D – ponad 50 produktów, w tym też tworzywa wysoko specjalistyczne, m.in.: Ultem 1010, Nylon 12 CF i pozostałe (dentystyczne, biokompatybilne, inżynieryjne, elastyczne itd.). Prócz materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów firma CadXpert oferuje również żywice fotopolimerowe, filamenty i inne materiały używane do druku 3D.

Drukarki 3D dla pasjonatów, specjalistów i biznesmenów

Asortyment firmy CadXpert jest skierowany zarówno do biznesmenów, specjalistów oraz reprezentantów rozmaitych branż (sprzęt marki Stratasys), jak i nabywców indywidualnych nieprofesjonalnych (drukarki 3D na biurko firmy MakerBot). CadXpert działa jako sklep internetowy, posiada też showroom z siedzibą w Krakowie. Każdy, kto jest zaciekawiony procedurą wydruku 3D, potrzebuje skonsultować ze znawcami projekt czy możliwości technologiczne dowolnego sprzętu z oferty CadXpert, powinien odwiedzić krakowski showroom. CadXpert zapewnia również szeroką obsługę posprzedażową: serwis (w tym również pogwarancyjny), szkolenie pracowników z obsługi kupionych sprzętów czy wsparcie merytoryczne i techniczne.

Tanie drukarki oraz skanery 3D

Jakie są koszty narzędzi do druku przestrzennego – drukarek oraz skanerów 3D? Nawet mała lub średniej wielkości firma może zakupić profesjonalny skaner bądź drukarkę 3D. Zainwestowanie w profesjonalne urządzenie do druku 3D szybko się zwróci – w przypadku branż, jak m.in. stomatologia, motoryzacja, odlewnictwo oraz medycyna, własnoręczne drukowanie i prototypowanie, a nie zlecanie tych działań, będzie znaczącą oszczędnością dla budżetu przedsiębiorstwa.
Sektor sprzętu do drukowania 3D prężnie się rozwija – wraz z postępem idą nowatorskie technologie i możliwości, na które niegdyś było stać tylko ogromne koncerny. W dzisiejszych czasach – dzięki spadkowi cen materiałów do druku 3D oraz samych drukarek 3D – dostęp do nich posiadają również mniejsze firmy, te z o wiele niższym budżetem. Z roku na roku obniża się koszt sporządzania części prototypowanych, drukowanych z pomocą urządzeń addytywnych, ponieważ narzędzia do drukowania 3D są stale udoskonalane i modyfikowane. Inwestycja w specjalistyczne urządzenie do drukowania 3D ma wiele zalet, do głównych z nich zaliczyć należy przyspieszenie procesu produkcji oraz zmniejszenie kosztów.

Dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]

Post Author: