Wisiorki

Wisiorki

Jeśli chcesz zamówić srebrne wisiorki, skieruj się tutaj.

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Posiadanie unikalnej biżuterii ceni sobie chyba każda kobieta. W każdej sytuacji warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Co więcej chciałoby się by było to coś, czego nikt jeszcze nie widział. Niestety tylko nieliczne z przedstawicielek płci pięknej mogą zafundować sobie komfort posiadania dużej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem nabywanie wisiorków. Wisiorki są niedrogim sposobem by za każdym razem zaprezentować coś innego.

Łańcuszki do wisiorków

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek może leżeć przy samej szyi, albo niżej na dekolcie. Wpływa to na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Uwagę warto zwrócić również na grubość kupowanego łańcuszka oraz tworzywo, z jakiego został wykonany. Zdecydować się można na łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności naszej biżuterii może przysporzyć wymyślny kształt samego wisiorka. Spotyka się je w formach klasycznych (owalu, łzy, rąbu itp.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroką ofertę istnieje również jeśli rozmawiamy o materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]

Post Author: