kurs blender, kurs modelowania 3d

Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Świat grafiki nieustannie się przekształca i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych metod preferując wykonywanie swoich prac tylko w formie cyfrowej. Współczesne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko wolność sporządzania dzieł 2D, ale także modelowania trójwymiarowych obiektów. Inicjacja przygody z modelowaniem 3D nie generuje w tej chwili znacznych wydatków – każdy może wszak pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów i animacji, a który przy tym jest całkiem darmowy.

Nauka modelowania 3D najlepiej pod okiem znającego program pedagoga

Obsługę każdej aplikacji można przyswoić sobie na własną rękę, jednak proces ten trwa wtedy dłużej i nieraz jest niezmiernie frustrujący. Dlatego też partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie sporo korzyści przede wszystkim tym, którzy niedawno odkryli program Blender. Oswajanie się z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy nakładanie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany obiekt będzie łatwiejsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty modeli tworzonych przez uczestnika kursu doradzając, które detale wymagają poprawy i proponując ku temu trafne drogi. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, by przebiegał on w małych zespołach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi maksimum uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D amatorów a także profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest obecnie zdolnością poszukiwaną i docenianą głównie w branży projektowej, gier komputerowych i filmowej. Opanowanie oprogramowania Blender 3D daje więc niemało nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które później można bez obaw dodać do swojego portfolio. Nie znaczy to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży gier komputerowych i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników takich kursów to po prostu entuzjaści 3D i artyści chcący znaleźć nowe drogi ekspresji czy też rozwinąć swoje obecne umiejętności.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Post Author: