Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Korzystna oferta kursu rysunku architektonicznego Kraków znajduje się w tym miejscu.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego wielką popularność ma wpływ mnóstwo czynników – głównie fakt, iż są to bardzo ciekawe studia oraz szansa na i wciągającej pracy po uzyskaniu dyplomu. Aby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko wykazać się znajomością najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotuj prace na egzamin

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest adresowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku kursu przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale też wskazówki zawodowców pomagające przyszykować się odpowiednio do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić solidne portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Warszawie lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w trakcie studiów.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Post Author: