szkoła rysunku Kraków, lekcje rysunku

Nauka rysunku – rozwiń swoje umiejętności plastyczne

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, niemniej jednak także ci, którzy nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego duże korzyści. Potwierdzano wszak, iż nawet okazjonalne rysowanie ma zbawienny oddziaływanie na nasze emocje oraz stan psychiczny. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest również istotnym elementem wychowania. Wielorakie korzyści wynikające z rysowania powodują, iż wielu z nas decyduje się na to, by podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką opcję daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest wyjątkowo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o najmłodszych, dla których są okazją do rozwijania wyobraźni, zdolności manualnych oraz wrażliwości. Mnóstwo osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Poznań, Wrocław, Kraków czy Katowice. Nie brakuje również kursów kierowanych do amatorów – osób, które po prostu kochają rysować i chciałyby robić to lepiej, w pełni wykorzystując swoje zdolności.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dostosowane do potrzeb osób o różnorodnych artystycznych zainteresowaniach. Sporo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, jakie można wybrać. Dobre szkoły prowadzą także lekcje rysunku architektonicznego i digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]

Post Author: