Czy warto dodać panoramę sferyczną do profilu firmy na Facebooku?

Czy warto dodać panoramę sferyczną do profilu firmy na Facebooku?

Panoramy sferyczne wnętrza firmy – zleć przygotowanie profesjonalistom.

Zdjęcia 360 stopni to nadzwyczaj popularna i nowoczesna metoda przedstawiania pomieszczeń firm czy lokali gastronomicznych. Głównie widzimy je wędrując po Google Street View lub wizytówkach Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on zamieszczanie na tablicy firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak więc możesz wykorzystać zdjęcia 360 stopni do popularyzacji Twojej firmy? Wskazówki prezentujemy w dalszej części artykułu.

Jak działają panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które możemy patrzeć pod różnymi kątami. Swobodne obracanie fotografii daje wrażenie realnej obecności w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku pozwalają na odwiedzenie nieruchomości, budynku lub lokalu poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Fotografie tego typu tworzy się przy pomocy dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców jedyne co różni je od zwykłych fotografii cyfrowych jest możliwość wybrania myszką takiego zdjęcia, a w następnej kolejności poruszanie nim w każdym kierunku.

Panoramy sferyczne – promuj swoją firmę

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to idealna metoda na promowanie Twojego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają spore możliwości prezentacji wnętrza hostelu, biura albo lokalu usługowego. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej fascynująca oraz pozwala dokładnie zapoznać się z danym miejscem. Publikacja sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie korzystnie oddziaływać na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i podniesie jego zaufanie w stosunku do usług przez nas świadczonych, co przełoży się na znacznie wyższe prawdopodobieństwo, że je zamówi.

Panoramy sferyczne warto użyć na Facebooku w szczególności kiedy prowadzimy działalność, która bazuje na wysokiej jakości wnętrzach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale również jeśli pragniemy zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym pracujemy czy też zachęcić potencjalnych pracowników, żeby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij profesjonalistę!

Wykonanie panoramy sferycznej, aczkolwiek teoretycznie jest możliwe do zrealizowania samodzielnie, niemniej jednak do celów marketingowych wskazane jest wybrać wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Czemu to najlepsza opcja? Powierzenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję wykonania wysokiej jakości zdjęć, które w dodatku będą bardziej przyjazne dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też trudno dostępna ani kosztowna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy wykaz fotografów rekomendowanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych. Na spisie tym wymienieni są wyłącznie Ci fotografowie, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google oraz opublikowali wyznaczoną liczbę poprawnych zdjęć 360 stopni.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Post Author: