Promocja firmy w Mapach Google – poznaj zalety wirtualnego spaceru 3D

Promocja firmy w Mapach Google – poznaj zalety wirtualnego spaceru 3D

Odszukaj profesjonalistów, którzy wykonają wirtualny spacer Google Maps.

Wirtualne spacery, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w dostępny sposób przedstawienia siedziby firmy bądź nieruchomości ważnej dla naszego biznesu. Jest to interesujący element, który powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co daje jego publikacja w wizytówce firmy.

Czym jest wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą zdjęcia, które układają się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do kolejnych lokalizacji nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery można umieszczać obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla internautów, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy skierowani do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani dodatkowe opłaty. Możemy go jednak prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Które branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku względów. Główny z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy oraz korzystne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie najwyższej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas lepiej i będzie promować nas bardziej od konkurencji nie posiadającej takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste technicznie. Na rynku działa wielu profesjonalnych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie istotne – w rozsądnej cenie przygotują taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której możemy go użyć, aby pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Możemy też zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie pracujemy, np. salon piękności lub lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać też wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]

Post Author: