Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

Ciekawi Cię oferta dostawcy przekładni falowych? Wejdź na ultrarobotics.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz szersze wykorzystanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu, wymusza poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od uznanych światowych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i Positec

Istniejąca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników prądu stałego oraz motoreduktorów (AC, DC i BLDC) produkowanych z surowców najwyższej jakości przez cenionych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy cechujące się ogromną żywotnością i solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie wykorzystuje się m.in. w produkcji robotów przemysłowych, układów służących do automatyzacji intralogistyki czy obrabiarek, a za sprawą możliwości ich użytkowania w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącą z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i drgania, a także przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Positec i Sesame Motor Corp.

Dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]

Post Author: