Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Projekty wnętrz mieszkań Kraków. Rzetelną pomoc fachowców w tym zakresie uzyskasz tutaj.

To, jak wyglądają miejsca, w których przebywamy, ma duże oddziaływanie na nasz nastrój. Wskazane jest zatem zadbać o to, aby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się być łatwe, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Aby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zazwyczaj konieczny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Poza przygotowaniem projektów wnętrz, architekt oferuje także wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Post Author: