Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Masz trudności z sporządzeniem projektów budowlanych Kraków? Zleć to profesjonalistom.

Biuro projektowe świadczy rozległe spektrum usług – realizuje marzenia klientów prywatnych, którzy pragną osiedlić się w komfortowym i ergonomicznym domku jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Architekt może przygotować pełny projekt budynku, a potem aktywnie nadzorować przebieg prac, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować renowację domu lub wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych domów.

W czym pomoże Ci doświadczona pracownia architektoniczna?

Szukasz nowatorskich, oryginalnych projektów budowlanych? Pragniesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród innych budowli w mieście? Potrzebujesz projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie przytulny, a jednocześnie nowoczesny? Zgłoś się do naszego biura projektów! Wśród projektów oferujemy zarówno te zgodne z aktualnymi nurtami architektonicznymi, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro projektów – co pomogliśmy zrealizować

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkań, jak i budynków publicznych czy wnętrz komercyjnych. Przykładowe realizacje to m.in. pensjonaty, kawiarnie, budynki rekreacyjne czy żłobki. Układ przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb klienta oraz specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro projektowe może też przygotować plan pojemnych i funkcjonalnych garderób, dzięki którym możliwe jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]

Post Author: