Gdzie wykorzystuje się blachy trapezowe?

Gdzie wykorzystuje się blachy trapezowe?

Jeśli chcesz kupić blachę trapezową dachową, koniecznie sprawdź www.regamet.pl.

Blachy trapezowe na dach tworzą odporne pokrycie, są tanie i mogą być stosowane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego blacha trapezowa ostatnio bardzo popularna?

Blachy trapezowe – niedrogie i zarazem trwałe pokrycie

Nazwa blach trapezowych wywodzi od jego kształtu – płaty mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej montażu jest bardzo prosty – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony też ze względu na zalety ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i montaż nie niosą za sobą dużych kosztów. Z uwagi na niewielką cenę artykułu i łatwy montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej używana do kładzenia pokryć dachowych i może być idealną alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek stojący. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową będzie trwać w dobrej kondycji przez kilkadziesiąt lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką odporność na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie można zamontować blachy trapezowe?

Blacha trapezowa doskonale sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, np. w stylu minimalistycznym. Dobrze wygląda na budynkach z dachem o ogromnej powierzchni, pasuje zarówno do domów murowanych, jak i drewnianych. Może być też wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych powodów nie można stosować tradycyjnych dachówek ceramicznych. Blacha trapezowa będzie też znakomicie prezentować się jako wykończenie składnic, wiat lub obiektów gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową warto zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy pewność, że materiał jest najwyższej klasy i zaspokoi nasze oczekiwania. Producenci posiadają bogatą paletę kolorów blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, np. systemy rynnowe.

Dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08

Post Author: