Jak powstają domy drewniane całoroczne?

Jak powstają domy drewniane całoroczne?

Więcej informacji o tworzeniu projektów domów drewnianych całorocznych na barteksitarski.pl/goralszczyzna.html.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że takie budynki nie tylko prezentują się niezwykle estetycznie, ale są także funkcjonalne. Czy w domach z bali można mieszkać również w miesiącach zimowych? Gdzie znaleźć architekta, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – nowoczesna budowa

Nowoczesne domy drewniane nie pozostają już tylko w sferze marzeń. Polacy chętnie decydują się na wybudowanie takich posiadłości, gdyż mają one dużo walorów. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż domy z cegły. Nieznaczny ciężar domu oznacza mniejsze koszty. Nowoczesne domy drewniane powstają bardzo szybko, ponieważ są wykonane z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o czynności związane z tynkowaniem. Fachowcy przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy drewniane mają coraz szersze grono fanów. To połączenie nowoczesności z tradycją. Domy drewniane nowoczesne zachwycają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie domki. Z drugiej strony dzięki nowatorskim prefabrykatom gwarantują funkcjonalność identyczną jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – organiczne komponenty

Domy drewniane całoroczne to budynki wykonane z naturalnych komponentów, dlatego też w pomieszczeniach panuje korzystny mikroklimat. Dzięki zastosowaniu bali osoby zmagające się z alergiami czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane cechują się znakomitymi współczynnikami izolacji termicznej, nie musimy wykonywać generującej ogromne koszty termomodernizacji. Kolejnym atutem jest mała grubość ścian, dzięki czemu dom jest bardziej przestronny. Domy drewniane można budować także w zimie, bo wszystkie roboty realizowane są na sucho. Podejmując decyzję o inwestycji w nowoczesne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać doświadczonym ekipom.

Dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]

Post Author: