kontenery na gruz, kontenery na złom

Kontenery budowlane – kontenery otwarte lub z pokrywą

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontenery stalowe – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Te rodzaje pojemników wykorzystują nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy wiele wariantów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery z pokrywą, otwarte, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy częstokroć stosowane są również kontenery do transportu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]

Post Author: