Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – jakość na lata

Kup drzwi wewnętrzne drewniane na www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Wspaniałym rozwiązaniem aranżacyjnym, wykorzystywanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w tradycyjnym stylu, są nadal drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Przedstawiamy główne parametry i możliwości wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego warto zdecydować się na drzwi wewnętrzne drewniane?

Drewno to naturalny surowiec, który użyty jako detal aranżacji wnętrza sprawia, iż jest ono ciepłe i bardziej intymne, a odpowiednio konserwowany może przetrwać w nienagannej kondycji nawet kilkanaście lat. Obecne techniki umożliwiają znakomite dopasowanie cech drewna z zapotrzebowaniem współczesnego odbiorcy, co owocuje produkcją drzwi charakteryzujących się estetycznym wyglądem i ogromną funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się stosowną izolacją termiczną oraz niewielkim poziomem rozszerzalności – czyli nie ulegają wykrzywieniu. Możliwość pomalowania ich wierzchniej warstwy każdym kolorem, lakierem bądź bejcą powoduje, iż tego rodzaju drzwi sprawdzają się w wnętrzach przeróżnego typu – zarówno zaprojektowanych we współczesnym, minimalistycznym stylu, jak i mieszkaniach urządzonych w stylistyce retro. W sprzedaży znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z mahoniu, sosny oraz dębu, zabezpieczone lakierami na bazie wody, wzory bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i krocie innych rodzajów, które zachwycają walorami estetycznymi i wspaniale wyglądają przez dziesięciolecia.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane dla wszystkich mieszkań

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chcesz zamontować w swoim pokoju albo sali konferencyjnej firmy skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnym formacie lub nieszablonowych wymiarach? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada powierzyć to zadanie kompetentnym przedsiębiorstwom, które świadczą darmowy pomiar, profesjonalne konsultacje, jak również opcję zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, a przy tym gwarantuje 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do indywidualnych życzeń klienta i np. wykończyć je szkłem – między innymi szybami witrażowymi, ornamentowymi czy bezpiecznymi, co wyraźnie podnosi ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być także zaopatrzone w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]

Post Author: