Usługi dla firm budowlanych – o wypożyczalni szalunków

Usługi dla firm budowlanych – o wypożyczalni szalunków

Jesteś zainteresowany ofertą wypożyczalni szalunków Kraków? Kliknij tu, żeby zdobyć więcej informacji.

Szalowanie to jedna z najchętniej stosowanych na budowach technik. Na czym się opiera? Szalunek to swego rodzaju forma, do której wylewany jest beton – zazwyczaj przy budowie fundamentów. Szalunki bardzo często robione są z drewna, jednak spotyka się też konstrukcje zrobione z metalu, a niekiedy również tworzyw syntetycznych. Innymi niezbędnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, bo te pozwalają na osiągnięcie wymaganych efektów. Jednak ze względu na duże ceny nie wszystkie firmy budowlane mają własne szalunki. Jeśli okażą się niezbędne, mają szansę bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to obecnie bardzo często wybierana usługa.

Kiedy wybrać wynajem szalunków?

Kupno własnych szalunków będzie trafionym pomysłem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak przed momentem nadmieniliśmy, będą one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeżeli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest główną usługą danej ekipy, warto sprawdzić zalety, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy go wybrać? Przede wszystkim z powodów finansowych – wynajęcie szalunków kilka razy w roku jest bardziej opłacalne niż ich zakup. Dobrze nadmienić również o funkcjonalności, ponieważ trzymanie rzadko używanych szalunków może generować spore wydatki.

Wynajem szalunków – jak znaleźć?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, warto dokładnie zastanowić się nad tym, jaka firma nam je zapewni. W jaki sposób ją wybrać? Najlepiej zdecydować się na ofertę ekipy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – dzięki temu zyskamy pewność, iż szalunki okażą się solidne oraz praktyczne. Bardzo istotna będzie również obsługa kontrahenta – w przypadku, kiedy zbliża się termin rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wątpliwości dobrze natomiast wejść do internetu i dowiedzieć się, co o usługach danej firmy piszą dotychczasowi kontrahenci.

Dane kontaktowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]

Post Author: