Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Sposób na wakacje życia – wyprawy w góry dla wymagających

Szukasz pełnej oferty wypraw górskich? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na www.exploruj.pl.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem ceniącym rzetelnie przygotowane i bezpieczne wyprawy w towarzystwie zawodowych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, które prowadzą na pasma górskie prawie wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które cenią dynamiczne spędzanie wolnego czasu i posiadają pewne doświadczenie w tego typu wycieczkach. Aby wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest zadowalający stan zdrowia oraz świetna kondycja fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to propozycja dla turystów sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wyprawach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o dużej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Dlaczego powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne przeżycia. Pozwalają przy tym zrealizować marzenia i sprawdzić się w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl angażuje zawodowych przewodników i liderów, którzy nie tylko znają dogłębnie specyfikę górskiego obszaru, ale też chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami z członkami wyprawy. Są oni także w stanie zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Alpy i Dolomity.

Dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]

Post Author: