Jak wybrać kufry na motocykl

Jak wybrać kufry na motocykl

Kup kufry motocyklowe na https://tinyurl.com/2l988t8v.

Nie ma znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich ekspedycji motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – pewno nagminnie musisz przewieźć jakikolwiek bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to proste. Niektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, jakkolwiek nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej praktycznych oraz bezpiecznych sposobów na transport bagażu jest kufer na motocykl. Ale który kufer na motocykl zakupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motocykl – wersje / Kufry do motocykla – rodzaje / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, jaki jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast zakłada się po jego lewej i prawej stronie.
Oba typy kufrów mają swoje walory. Kufry centralne są bardziej pojemne oraz stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo czy też od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, właśnie dlatego nim dokona się kupna, warto zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i zakupić taki kufer, który najlepiej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba warianty, a to pozwoli Tobie przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego wyboru kufra na motor, zwróć uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, ale też na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, jaka na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz perfekcyjny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Dane kontaktowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]

Post Author: