Białka Tatrzańska – atrakcje dla turystów przez cały rok

Białka Tatrzańska – atrakcje dla turystów przez cały rok

Oferta apartamentów w Białce Tatrzańskiej w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Was mamy.

Tysiące osób rozgląda się zimą za ofertami wakacji w ciepłych krajach bądź szuka miejsc w słynnych kurortach za granicą, żeby pojeździć na nartach, np. we Włoskich Alpach. Tymczasem polskie góry wciąż mają wiele do zaoferowania, m.in. wypoczynek w Białce Tatrzańskiej, która obok takich popularnych miejscowości jak Duszniki Zdrój i Czarna Góra, jest jedną z najlepszych podhalańskich atrakcji.

Podhalańska Białka Tatrzańska – atrakcje dla sympatyków narciarstwa i nie tylko

Białka Tatrzańska to niebo dla narciarzy, którzy mają tutaj aż 3 ośrodki narciarskie (Banię, Kaniówkę i Kotelnicę) oraz ponad 20 tras do wyboru. Stopień trudności tych zjazdów jest odpowiedni dla średnio zaawansowanych i początkujących amatorów narciarstwa, toteż Białka jest wspaniałym wyborem na urlop dla tych, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę z nartami, jak i dla rodziców z pociechami. Drugim atutem zimowego szaleństwa w Białce jest możliwość skorzystania z licznych kolejek krzesełkowych, które przyspieszają dotarcie do konkretnej trasy narciarskiej.

Lecz Białka Tatrzańska nie jest tylko miejscem dla miłośników nart – jest tu kilka całorocznych atrakcji, które rekomendujemy odwiedzić. Atrakcyjnym miejscem w Białce Tatrzańskiej są słynne termy oraz aquapark, lubiany zwłaszcza przez najmłodszych wczasowiczów. Dzieciom przypadnie do gustu także park linowy i ”odwrócony” domek. Osoby preferujące spędzanie urlopu aktywnie z pewnością ucieszy możliwość jazdy na quadach, a także spacerów po okolicznych szlakach turystycznych. Poza narciarzami, do Białki chętnie przyjeżdżają też cykliści, ponieważ w promieniu kilkunastu kilometrów od tej miejscowości znajduje się sporo zjawiskowych tras rowerowych. Prócz tego, jak to zwykle bywa w okręgach turystycznych, odległość od innych atrakcyjnych wiosek jest nieznaczna, dlatego bez problemu można zaplanować całodniowe wyprawy z Białki, by zwiedzić piękne zameczki, muzea oraz kościoły rozsiane po całej okolicy.

Jak szukać ofert wynajmu apartamentów w Białce Tatrzańskiej?

Polskie góry są dość lubiane przez podróżników, w związku z tym radzimy zaaranżować zakwaterowanie z wyprzedzeniem. Wygodny apartament w Białce Tatrzańskiej zarezerwujesz za pośrednictwem m.in. portalu TatryTop, który w swoim indeksie zgromadził dziesiątki najlepszych ofert noclegów w Tatrach. Odpowiednio do swoich preferencji i zasobności portfela, użytkownik może zamówić tu nocleg w domku, ekskluzywnym apartamencie lub pokoju. System filtracji rezultatów wyszukiwania pozwala w łatwy sposób znaleźć nocleg z dostępem do garażu bądź basenu, jak również pokaże, gdzie przyjmowani są goście z psami.

Dane kontaktowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]

Post Author: