Bufet kawowy i catering dla firm – zadbaj o każdy aspekt szkolenia

Bufet kawowy i catering dla firm – zadbaj o każdy aspekt szkolenia

Sprawdź, komu zlecić catering dla firm.

Negocjacje biznesowe, szkolenie czy sympozjum – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo na pewno w końcu stanie przed potrzebą zaplanowania eventu tego typu. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które zwykle nie należą do zakresu czynności wypełnianych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przygotowanie posiłków oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli urządzane wydarzenie zainteresuje znaczne tłumy, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Catering dla firm – jak działa taka usługa?

Sympozja oraz kursy biznesowe to spotkania, które zwykle trwają po 5-6 godzin, częstokroć także przez 2-3 dni. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy harmonogram wykładów, między którymi przewidziane są zazwyczaj dwie półgodzinne przerwy, podczas których nie da się spożyć dużego posiłku w pobliskiej kafeterii. Dlatego niezbędne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz drobnych przekąsek, które mogą błyskawicznie skonsumować w czasie przerwy, a jeżeli organizator wyrazi zgodę, nawet zanieść ze sobą na salę, w której odbywa się wykład. Firmy świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stolika z gorącymi i zimnymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można skonsumować bez obaw o ubrudzenie dłoni i koszuli. Usługa cateringu biurowego obejmuje też dostarczenie urządzeń do przyrządzania ciepłych napojów.

Przerwy kawowe – zapewni to firma oferująca usługę cateringu dla firm

Bufet kawowy jest niezwykle potrzebna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach intensywnego skupienia. Poza tym jest to także szansa rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w luźniejszej atmosferze spraw poruszanych na kursie. Sprzęt z herbatą i różnymi napojami, który widuje się na korytarzach firm, nie ma szans sprostać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście renomowanych sympozjów czy płatnych kursów nie powinni przecież pić z papierowych pojemniczków, spożywając samodzielnie przyszykowane lub kupione po drodze w piekarni sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu firmowego podkreśli więc wagę szkolenia i zarazem pokaże, iż jego organizator pomyślał również o dobrym samopoczuciu uczestników.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: