catering w krakowie

Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Kiedy organizujesz ważny event prywatny lub biznesowy, na który spraszasz sporą ilość uczestników, na ogół nie dasz rady na własną rękę zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując popularne przekąski i napoje w supermarkecie – prestiżowe eventy w większości wypadków wymagają uroczystej oprawy również w sferze posiłków. Wtedy nie powinno się stawiać na stołach osób zaproszonych najzwyklejszych herbatników oraz oranżady. W takich wypadkach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej.

Jakie formy cateringu oferują doświadczone podmioty?

Firmy świadczące usługi cateringowe najczęściej oferują parę jego typów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie dań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji komunii, wesel lub chrzcin. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do wymogów poszczególnych wydarzeń, przez co znacząco różnią się m.in kosztem i listą potraw oferowanych w danej usłudze. Decydując się na zamówienie usługi cateringowej warto pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie zaprezentować swoje oczekiwania, ale przy tym być też otwartym na jego pomysły. Wszak dla caterera pomoc w organizacji wydarzeń różnego typu to jego praca, a wieloletnia praktyka w tej branży umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które usatysfakcjonują wszystkich zaproszonych gości.

Catering – doskonałe posiłki i wykwalifikowana kadra kelnerska

Przyrządzanie posiłków nawet dla skromnej liczby gości bywa trudnym zadaniem, głównie wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni zrobić to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na skoordynowanie pozostałych ważnych aspektów eventu. Daje to również możliwość uraczenia uczestników fenomenalnymi potrawami przyrządzonymi przez profesjonalnych kucharzy. Warto przy tym zaakcentować, że istotnym przymiotem potraw, które przygotowują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale też ich wygląd na talerzu. Dodatkowo firmy, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają także swoją ekipę zawodowych kelnerów.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: