Chcesz urządzić imprezę rodzinną? Skorzystaj z usługi cateringu okolicznościowego

Chcesz urządzić imprezę rodzinną? Skorzystaj z usługi cateringu okolicznościowego

Jeżeli potrzebujesz zlecić catering okolicznościowy, kliknij tu.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz celebrować je wraz z najbliższymi i kolegami. Na nieszczęście jest to znaczna grupa osób, które należy nie tylko mieć gdzie usadowić, ale i uraczyć je smacznymi napojami i daniami. Możesz postarać się przygotować je samodzielnie, lecz przy dużej liczbie gości trudno jest wygospodarować na to czas. Poza tym to twoja uroczystość i chcesz się nią nacieszyć, a nie udawać kelnera albo zamknąć się w kuchni. Dlatego organizację menu na rodzinne wydarzenia polecamy zlecić firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – dzierżawa lokalu nie jest już obligatoryjne

Kiedy mówi się o cateringu gros osób myśli od razu o imprezach firmowych lub cateringu na wesele. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza była samodzielna organizacja ważnych wydarzeń rodzinnych i tylko przy naprawdę ogromnej liczbie uczestników dopuszczał on możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy w tym obszarze. Tym bardziej, iż przez wiele lat firmy cateringowe nie zapewniały obsługi niedużych rodzinnych spotkań, a w szeregu przypadków nawet tych większych, jeżeli nie było to powiązane z wynajęciem sali. Obecnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – w związku z tym czy zdecydujemy się wydzierżawić salę czy zechcemy zorganizować zabawę w swoim mieszkaniu bądź ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w to miejsce profesjonalnie przyrządzane dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w przyozdobieniu i ułożeniu stołów

Catering okolicznościowy jest literalnie ofertą skrojoną na każdą rodzinną okazję. Wykwalifikowani kucharze bez problemu przygotują jadłospis współgrające ze stylem imprezy, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na chrzciny, na komunię czy na imieniny. Catering okolicznościowy to dodatkowo obsługa półmetków, komersów i studniówek. Poszukując firmy świadczącej taką usługę polecamy postawić na taką, która będzie w stanie dopasować menu do potrzeb i – przede wszystkim –możliwości finansowych osoby zamawiającej, jak również kompleksowo obsłużyć wydarzenie, między innymi udostępniając doświadczonych kelnerów czy oferując pomoc w dekoracji i ułożeniu stolików.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: