Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Więcej o ofercie parkingu przy Balicach na https://pandaparking.pl.

Podróż samolotem jest popularnym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go postawić na czas naszej podróży?

Parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o podwózkę na lotnisko, a później o odbiór po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu ruchliwych lotnisk, np. w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można pozostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Post Author: