Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego

Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego

Organizacja przyjęć weselnych Kraków - usługa dostosowana do Twoich potrzeb.

Spotkania okolicznościowe, będące zazwyczaj istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, jak przykładowo komunie, śluby lub chrzciny, od lat nie są już urządzane w domu jedynie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to wydarzenia, na których pojawia się nieraz ponad stu gości. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie jest w stanie sama wymyślić jadłospisu, a następnie przygotować oraz dostarczyć dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli świętowanie będzie trwać kilka godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wzięło się ogromne zapotrzebowanie na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – postaw na doświadczonych kucharzy i kelnerów

Organizowanie wesela to intensywny stres, wywołany licznymi godzinami straconymi na sporządzanie listy gości, wysyłanie zaproszeń, dobór dekoracji sali i poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność dostarczenia stosownej ilości napojów oraz zakąsek podawanych w trakcie imprezy, a co najważniejsze – przygotowanie gorącego obiadu, który urzeknie zaproszonych gości i zbierze ich przy wspólnym stole. Najważniejszy posiłek na przyjęciu weselnym musi mieć odpowiednią oprawę. Goście wszak oczekują tego, aby stoły były poprawnie nakryte i cudownie przystrojone, potrawy były apetyczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również by kelnerzy profesjonalnie donosiła gościom następne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zapewnić wyłącznie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych kucharzy, managerów oraz kelnerów, wprawionych w obsłudze wydarzeń zarówno w domach weselnych, jak i tych urządzanych pod gołym niebem.

Catering na wesele – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Wesela kierują się własnymi zasadami, tak w kwestii aktywności dla zaproszonych, jak i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe zazwyczaj posiadają przygotowaną wstępnie listę sugerowanych dań głównych, zakąsek i trunków pasujących do charakteru wesel. Bazową ofertę można przeczytać na stronie firmy albo otrzymać tę informację kontaktując się z jej pracownikiem. Klient może zatem osobiście skomponować menu z sugerowanych potraw. Trzeba jednak zaakcentować, iż firmy cateringowe są również otwarte na nowe pomysły i nierzadko na prośbę zamawiającego są gotowe przygotować unikalne zestawy dań.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]

Post Author: