Profesjonalne czyszczenie grobów

Profesjonalne czyszczenie grobów

Chcesz sprawdzić, jak zamówić sprzątanie grobów Kraków? Na co czekasz? Koniecznie odwiedź www.pong-malopolska.pl.

Wygląd pomników zmarłych krewnych jest dowodem naszej pamięci. Nie zawsze niestety mamy czas, by się nimi zająć – nawet, jeśli pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Szczególne trudności stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych bliskich pochowaliśmy w miejscowości – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Czemu warto zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na opisywaną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać również osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często oferują również inne usługi, czyli zakładanie ławeczek lub pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności lub poprawienia liter.

Opieka nad grobami – ile zapłacimy?

Ceny, jakie należy zapłacić pracownikom opiekującym się grobami naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są przede wszystkim od rodzaju pomocy – jeśli wybieramy tylko pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo czyściło nagrobek co cztery tygodnie, musimy liczyć się z wydatkiem około 400 złotych rocznie. Pamiętajmy, iż stawki uzależnione są również od rozmiarów nagrobków, a najdroższe będzie czyszczenie rodzinnych grobowców.

Dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]

Post Author: