Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Szukasz lokalu na wesele? Musisz wziąć pod uwagę te elementy

Sala weselna Kraków i okolice - ta niezwykła oferta każdego zadziwi.

Ślub i następujące po nim wesele to wydarzenie, o którym krewni młodej pary oraz ich goście będę mówić przez kilka miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli państwo młodzi zechcą urządzać przyjęcie dla ogromnej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakie przed nimi się pojawi, jest wybór najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy spędzą ten ważny wieczór w najlepszych warunkach.

Miejsce na wesele – jakie czynniki wypada rozważyć?

Poszukując lokalu na wesele para młoda musi rozważyć parę dość istotnych okoliczności. Na wstępie musi ustalić liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, żeby uzyskać pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć swoje miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, aby mieli gdzie tańczyć. Prócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić w jakim dystansie od kościoła znajduje się dom weselny oraz czy dojazd do niego będzie łatwy. Jeśli na uroczystość zaproszeni są bliscy i przyjaciele z dalekich krańców Polski, warto poszukiwać domu weselnego, w pobliżu którego znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Trzecim zagadnieniem jest sama organizacja przyjęcia weselnego, czyli udekorowanie stołów, wybranie menu i załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego. Te zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą wsparcie w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – sale weselne na 130 zaproszonych

Młode pary z południa Polski, głównie z Krakowa i okolicznych miejscowości, mogą wyprawić przyjęcie ślubne w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach przyjęcia weselne wyprawiane są od setek lat, a każde z nich zyskuje olśniewającą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia zdolne podjąć 130 osób. Przyjęcie może zostać zorganizowane również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim zdoła bez problemu aż 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, że usytuowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegową. Podróż gości z kościoła do sali weselnej nie trwa zwykle dłużej niż 40 minut.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]

Post Author: