Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Więcej w temacie tani parking lotnisko Balice na http://bit.ly/2RC0wGJ.

Możliwość trafienia nawet w najbardziej odległe miejsca naszego globu, szybkość i wygoda – to najistotniejsze zalety lotów samolotem, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zyskały niebywałą popularność. Podróż, której częścią jest lot samolotem, łączy się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie konieczność dojechania do portu lotniczego – a niemało osób w tym celu jest zmuszona przecież przebyć wiele kilometrów. Tak znaczną odległość najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te i inne problemy połączone z przyjazdem na lotnisko swoim samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe linie.

Tani parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce na stronie internetowej

Podróżujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dojechać prywatnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę samochodu, dlatego też w trakcie podróży nie muszą rzecz jasna się o niego martwić. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą ochroniarze, a posiłkową asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość elektronicznej rezerwacji, zatem nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca do postawienia auta. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest wyjątkowo ważne podczas opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na wsparcie jego zespołu

Jeśli wybierzemy skorzystanie z usług parkingu monitorowanego w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć również na wiele udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest oczywiście opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Co więcej, kierowcy mogą liczyć na wsparcie załogi parkingu w wielu przypadkach, takich jak ujście powietrza w oponach czy też rozładowanie akumulatora.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]

Post Author: