Wymiana baterii i szybki w iPhone – kto wykona taką usługę?

Wymiana baterii i szybki w iPhone – kto wykona taką usługę?

Chcesz poznać więcej szczegółów o wymianie szybki iPhone 6s? Skieruj się na serwisproduktowapple.pl.

Telefony, tablety i komputery stały się integralną częścią naszego życia prywatnego oraz zawodowego, tym samym kupując te urządzenia najczęściej szukamy tych najbardziej niezawodne. Taką renomą cieszą się od dziesięcioleci produkty firmy Apple, które pomimo bardzo wysokiej ceny w stosunku do urządzeń konkurencyjnych firm, każdego roku zyskują sobie miliony kolejnych użytkowników. Lecz nawet sprzęt najwyższej jakości może przestać prawidłowo działać bądź zostać uszkodzony w wyniku nieuważnego używania. Co nie znaczy, że z miejsca należy wymienić go na nowy – warto przecież oddać go do serwisu Apple.

Serwis Apple Warszawa – jakie naprawy wykonuje?

Kto używał produktów Apple przekonał się, że sprzęt ten funkcjonują bez szwanku przez wiele lat, ale nawet one nie oprą się zniszczeniom, które wynikają z ich nieuważnej eksploatacji. Serwis iPhone Warszawa regularnie otrzymuje zlecenia na wymianę baterii, która z upływem czasu nie trzyma pojemności, wymianę szybki przedniej oraz tylnej, stłuczonych na skutek potężnego uderzenia w urządzenie, jak również wymianę innych małych podzespołów jak niedziałający przycisk HOME lub uszkodzone obiektywy aparatów. Eksperci serwisu niosą pomoc też w przypadku potrzeby odzyskania z telefonu utraconych danych czy jego zamoczenia.

Naprawy pogwarancyjne smartfonów w serwisach iPhone – gdzie będzie korzystniej?

Póki iPhone posiada ważną gwarancję sporą część napraw bez problemu wykonamy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Przeszkody pojawiają się po zakończeniu gwarancji, bowiem usunięcie nawet drobnych usterek w serwisie Apple może wygenerować dość pokaźne koszty, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Całe szczęście na obszarze całej Polski, w głównej mierze w sporych miejscowościach jak Warszawa, funkcjonują serwisy iPhone realizujące naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z kilkuletnią praktyką nawet w półgodziny są w stanie dokonać naprawę telefonów tej firmy starszej i nowszej generacji, sprzedawanych w okresie ostatniego dziesięciolecia, jak przykładowo:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus oraz 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS MAX, XR i XS;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max
– iPhone SE 2020.

Jeżeli w miejscowości twojego zamieszkania brak serwisu serwisu iPhone’a i nie masz możliwości go przynieść samemu do punktu, szukaj specjalistów, którzy przyjmują zlecenia naprawy telefonów Apple dostarczanych kurierem. Takim miejscem jest m.in. Wymiana Szybki Serwis iPhone w Warszawie.

Dane kontaktowe:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555

Post Author: