Terapia małżeńska – rozwiąż problemy z partnerem

Terapia małżeńska – rozwiąż problemy z partnerem

Nie trać nadziei! Specjalistów od terapii małżeńskiej UK poznasz na psychoterapia-uk.pl.

Każda para może przechodzić różnorodne problemy. Na szczęście aktualnie można sobie z nimi radzić wyjątkowo sprawnie. Idealnym rozwiązaniem okazuje się być terapia małżeńska przeprowadzana przez doświadczonego i wykwalifikowanego terapeutę.

Terapia małżeńska – w jakich trudnościach pomaga?

Do terapeuty udają się pary borykające się z najróżniejszymi trudnościami. Terapeuta pomaga przezwyciężyć kryzysy powiązane z niewiernością jednego z partnerów, a także pomoże w przypadku nałogów, chociaż tutaj często niezbędne będzie także specjalistyczne leczenie pacjenta. Psycholog wspomoże w okresie choroby partnerów lub członków ich rodzin. Jest pomocny w momencie, kiedy między mężem i żoną dochodzi do konfliktów, których nie umieją rozwiązać samodzielnie. Uczestnictwo w terapii małżeńskiej pomaga także przezwyciężyć problemy oraz usprawnić związek. Lepsza staje się komunikacja między małżonkami – dzięku czemu ich małżeństwo ewoluuje, a nie tkwi w miejscu. Terapeuta uświadamia partnerom jakie mają potrzeby oraz oczekiwania. Podkreśla on, że małżeństwo to nie tylko branie, ale także oferowanie czegoś od siebie. Pomoc terapeuty sprawia, że możliwe jest odkrycie przyczyn , które leżą u podłoża małżeńskich problemów. Małżeństwo, które ma za sobą terapię małżeńską posiada wiedzę niezbędną do tego, żeby skutecznie pokonywać trudności w następnych latach.

Terapia małżeńska – co wówczas, gdy mieszkamy w Wielkiej Brytanii?

Polska emigracja, która dotarła na Wyspy spowodowała, że obecnie bez trudu można znaleźć polskiego psychologa również na brytyjskiej ziemi. Znajomość języka polskiego ułatwia terapię i podnosi komfort małżeństwa, które zdecydowało się na pomoc specjalisty. Także na emigracji opłaca się zawalczyć o swoje małżeństwo, które w wielu wypadkach właśnie po wyjechaniu z kraju zaczyna zmagać się z przeróżnymi kłopotami. Powinno się pamiętać, że terapia nie jest wstydem, a z jej pomocą partnerstwo może wkroczyć na całkowicie nowe tory. Rozejście się to zawsze ostateczność.

Dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339

Post Author: