Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Pozycjonowanie Krakow - więcej szczegółów o tej usłudze.

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość korzystania z niego do znalezienia potrzebnych usług i artykułów spowodowała, że każda firma pragnie aktualnie wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony www nie zagwarantuje, iż potencjalni klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo mniejszych przedsiębiorstw, świadczących usługi tylko na określonym obszarze lub nawet w jednej miejscowości, przykładowo w Białymstoku albo w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swojej miejscowości

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług bądź sklepów stacjonarnych stosują najczęściej frazy lokalne, to znaczy zawierających nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “masażysta kraków”, “ciastkarnia kraków” czy “sklep z oponami kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla drobnych firm na zademonstrowanie swoich usług potencjalnym klientom, przebywającym na konkretnym obszarze. Usługa pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega daleko od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży projektowania stron www oraz optymalizacji, pozycjonowania od ponad 10 lat. Przez ten czas dobrze poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron i tym samym zdobyć nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie rozwinięcie contentu, pozyskiwanie linków, a także optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać na bieżąco efekty pozycjonowania.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]

Post Author: